poniedziałek, 8 grudnia 2014

World Travel Book Shelf 1

Tak jak obiecywałam zaczęłam 1 grudnia World Travel Book Shelf autorstwa Aimee Stewart. Na razie za dużo do pokazania nie ma, ale jest mój termin pokazywania postępów w KoloSALu, więc pokażę i tu :)
Na początek przypomnę jak obraz będzie wyglądał:
 (zdjęcie ze strony Heaven and Earth Designs)
Haft ma 750 na 542 krzyżyki, 89 kolorów. Tak jak i Priyę wyszywam na 25ct Luganie, ale tym razem tylko jedną nitką, co mi przypasowało bardziej, ale nie będę Priyi zaczynać od nowa tylko już pociągnę jak zaczęłam.

Wyszywa mi się na razie bardzo przyjemnie, nic co prawda jeszcze nie widać, ale ciężko żeby było przy tak małej ilości zrobionej ;)
Mam wyszyte 738 krzyżyków(w tej chwili o kilka więcej, ale nie mam zdjęcia, bo jest to zbyt mała różnica żeby coś było widać ;))
Ok, czas na zdjęcia, za których jakość przepraszam, ale większość była robiona w kiepskich warunkach i mój telefon nie ogarnia aż tak, a aparatu niestety nie mam przy sobie..Mam nadzieję, że przy następnej odsłonie będzie można więcej zobaczyć ;)

Lecę dalej wyszywać póki mam chwilkę wolną :)

Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Wyszywaj, wyszywaj, samo się nie zrobi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wiem, a może i stety, bo wyszywa mi się tak przyjemnie, że szkoda byłoby jakby samo się zrobiło;) i trzymam kciuki za czas na bibliotekę Twoją!:)

   Usuń
 2. Będzie przepiękny obraz. Trzymam kciuki :)
  Podziwiam za wyszywanie na 25. Ja już kilka razy podchodziłam do Lugany i niestety nie jestem nią zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :)
   przyznam, że myślałam, że będzie dużo gorzej, bałam się tych małych oczek, trochę w ciemno kupowałam, ale jestem bardzo zadowolona, nauczyłam się już na niej pracować, jak naciągać nitkę i takie tam, jestem zadowolona :) ale jak wiadomo, każdy lubi co innego :)

   Usuń