sobota, 16 sierpnia 2014

Dla S. 8

Post z tym obrazkiem 8. i prawie ostatni ;) Wszem i wobec ogłaszam, że skończyłam swój pierwszy obrazek na zamówienie, tylko go jeszcze oprawić i wysłać :) Tak więc ten haft zobaczycie tylko już jak go oprawię :)
Dobra, koniec gadania, czas na zdjęcia, dzisiaj ich kilka z różych etapów pracy. W międzyczasie zobaczycie, że trochę zmieniałam taktykę, trochę uczyłam się parkować, trochę robiłam kolumnami(co średnio mi wyszło, ale no trudno, teraz już nic z tym nie zrobię). Zdjęcia w sumie z wczoraj i dzisiaj, jak już wczoraj usiadłam to do nocy siedziałam i dzisiaj rano skończyłam :)
Haft niestety jeszcze nie został uprany i uprasowany, tak więc przepraszam za wygniecioną kanwę.

Tak więc już postawiłam kilka kolejnych krzyżyków na prezencie dla rodziców. Przez kilka dni będę się na tym skupiać, ale tylko kilka dni, ponieważ na poczcie już do odebrania czekają muliny na HAED'a(pochwalę się jakiego jak już go zacznę;)) A za kolejne kilka dni przyjdzie kanwa. Już nie mogę się doczekać rozpoczęcia go! :) 
Pierwotnie planowałam skończyć rodziców i wtedy zacząć HAED'a, ale nie wytrzymałam. Ale dzięki temu będę miała zamiennik jakiś jak jedno mi się znudzi, to zajmę się drugim :)

Tak więc kolejny wpis na blogu pewnie za kilka dni jak zacznę jedno z moich wielkich lrzyżykowych marzeń. Chyba, że będę miała jakieś niesamowite postępy w rodzicach ;)

Pozdrawiam!

8 komentarzy:

 1. Cześć! Świetnie Ci to wyszło i tak realistycznie zarazem! Również swego czasu dużo haftowałam, ale przez studia trochę musiałam to odłożyć na bok. Aczkolwiek jeszcze nie raz pewnie do tego powrócę. Dużo Cierpliwości zatem życzę, chociaż skoro już to robisz to na pewno ją posiadasz, ale zawsze się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo za miłe słowa:) również życzę cierpliwości oraz czasu na powrót to haftowania :) a czasem tracę cierpliwość, szczególnie jak nitki mi się plączą ;)

   Usuń
 2. Gratuluję skończenia haftu, ślicznie wyszedł, mam pytanie w jakim programie był przerabiam? Czekam na następne haftu, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo :) przerabiałam w programie o prostej nazwie "Haft krzyżykowy" ;) jest to darmowy program.
   pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Pięknie wyszło koleżanko z polskiego busa;>! :D podziwiam i czekam na kolejne:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję wspaniała towarzyszko podróży! :D

   Usuń
 4. Czekam jaki to Pani Haed będzie wyszywać ;) Ja mam jeden na oku ale nie wiem czy "dorosłam" do tego tupu wyzwania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja się zawsze na głęboką wodę z takimi rzeczami rzucam ;) jakbym się zastanawiała to chyba nigdy nie czułabym się gotowa ;)
   ale sama nie mogę się doczekać, dzisiaj idę po odbiór mulin z poczty, niedługo przyjdzie stojak na tamborek oraz reszta materiałów, jak tylko postawię pierwsze krzyżyki to się pochwalę :)

   Usuń